Niebawem rozpocznie się nowy rok akademicki. Gdzie można znaleźć podręczniki w przystępnych cenach? Jakie propozycje związane z ofertą naukową przygotowują księgarnie?

Wydawnictwo Naukowe PWN

WN PWN, jedno z najstarszych wydawnictw w Polsce, jak co roku, przygotowało szeroką ofertę podręczników akademickich. Dodatkowo studenci będą mieli możliwość zakupu wybranych podręczników w promocji “Kup 3 i wybierz gratis“.

Przy zakupie trzech podręczników WN PWN lub WNT w księgarni internetowej PWN za kwotę 150 złotych, lub trzech książek wydanych przez PZWL o wartości minimum 200 zł, będzie można otrzymać kolejny tytuł bez dodatkowych kosztów (lista wybranych tytułów do nabycia w ofercie promocyjnej dostępna będzie po wejściu w koszyk zakupowy). Promocja będzie obowiązywała do 20 listopada lub do wyczerpania zapasów.

Księgarnie PWN

Dodatkowo na studentów dokonujących zakupów w księgarniach stacjonarnych PWN czekają karty rabatowe. Karty te będą uprawniały do nabycia publikacji WN PWN i PZWL oraz innych wydawców z określonym rabatem. Kartę będzie można wykorzystać w dowolnej księgarni stacjonarnej PWN lub księgarni internetowej. Akcja “Sezon na kody rabatowe” ma rozpocząć się w październiku i potrwać do końca marca 2021 roku.

Wydawnictwo Uniwersytetu Warszawskiego

W obniżonej cenie książki akademickie proponuje także Wydawnictwo Uniwersytetu Warszawskiego. W ofercie znajdziemy tytuły z zakresu nauk ścisłych oraz humanistycznych. Wybrane publikacje WUW można kupić z rabatem 20% w przypadku książek drukowanych oraz 50% w przypadku niektórych e-booków.

Wrocław – Księgarnia Kwant

Specjalne oferty tytułów akademickich w obniżonych cenach przygotowują również księgarnie niesieciowe. Wrocławska Księgarnia Kwant (specjalizująca się w zasobach naukowo-technicznych) proponuje wszystkim studentom rabat w wysokości 10% na podręczniki.

Gdańsk – Księgarnia Medyceusz

Księgarnia Medyceusz w Gdańsku oferująca szeroki wybór książek medycznych zapowiada ofertę publikacji wydawnictw PZWL, Makmed, MediPage oraz innych tytułów z rabatami do kilkunastu procent.

Rzeszów – Księgarnia Epoka

Rzeszowska księgarnia Epoka prowadząca sprzedaż książek naukowych z dziedziny techniki, informatyki, kartografii, budownictwa oferuje szeroki wybór podręczników akademickich (między innymi wydawnictwa PWN oraz PZWL) w obniżonych cenach.

Warszawa – Główna Księgarnia Naukowa im. Bolesława Prusa

Główna Księgarnia Naukowa im. Bolesława Prusa, jedna z kultowych warszawskich księgarń, oferuje wybór książek około trzech tysięcy wydawców. Wśród nich wydawnictwa naukowe ( WN PWN, WNT, Wydawnictwo Naukowe Scholar, Poligraf) i uniwersyteckie (Uniwersytetu Łódzkiego, Jagiellońskiego, Warszawskiego).

Księgarnia internetowa Merlin.pl

Bogatą ofertę podręczników akademickich z dodatkowym rabatem oferuje także księgarnia internetowa Merlin.pl. Rabatem nawet do 25% objęte są tytuły z różnych dziedzin (fizyka, chemia, matematyka, prawo, biologia) wydane m.in.: przez WN PWN, WNT, Wolters Kluwer.

9 Shares:
Może zainteresować Cię także