Nowy numer już w księgarniach!

Twoja Księgarnia (45) kwiecień 2020

W tym niecodziennym czasie oddajemy w Państwa ręce nowy numer kwartalnika „Twoja Księgarnia”. Mimo otaczających nas zmian i trudności w funkcjonowaniu branży wydawniczej, tradycyjnie prezentujemy wybór książkowych nowości dla Czytelników w każdym wieku.
W numerze znajdą Państwo zapowiedź nowej powieści Wojciecha Chmielarza zatytułowanej „Wyrwa”, rozmowę ze znanym dziennikarzem opisującym mafijny świat – Arturem Górskim, artykuł o najsłynniejszej rudej dziewczynce – Pippi, oraz nowości literatury beletrystycznej, popularnonaukowej, kryminalnej i sensacyjnej, poezji oraz literatury dziecięcej.
Dla młodszych czytelników przygotowaliśmy propozycje niezwykłych książek przygodowych oraz gier, z którymi warto spędzić czas w domu.

Pobierz bezpłatny PDF

Szukaj w księgarniach stacjonarnych

Twoja Księgarnia

Twoja Księgarnia (44) grudzień 2019

W ostatnim w tym roku wydaniu kwartalnika „Twoja Księgarnia” przygotowaliśmy dla Państwa wybór zapowiedzi i nowości wydawniczych, które – mamy nadzieję – będą stanowiły czytelnicze inspiracje na zimowe wieczory.
Książka numeru to reportaż Adama Higginbothama „O północy w Czarnobylu”, efekt wnikliwej, wieloletniej pracy badawczej autora. Historie świadków tych wy- darzeń prowadzą nas w głąb sowieckiego świata, wciągając niczym thriller.
Zapraszamy także do spotkania z Hanną Kowalewską, która opowiada o swojej nowej książce „Okna z widokiem na Weronę”. W numerze znajdą Państwo również rozmowę z Beatą Borucką, znaną jako Mądra Babcia, która w niezwykły sposób zrewolucjonizowała polskie babcie.
Młodszym Czytelnikom z radością przedstawiamy cykl książek o Zezi autorstwa Agnieszki Chylińskiej oraz moc innych fantastycznych tytułów.

Zamów ten numer w Ravelo.pl

Szukaj w księgarniach stacjonarnych