Eryk i Mela znów zadają mnóstwo pytań! Co tym razem czeka dwójkę maluchów i ich przyjaciół? Książka Gabrieli Gargaś Eryk i Mela poznają świat. Poszukiwacze przygód już w księgarniach.

Nowa książka Gabrieli Gargaś o rezolutnym rodzeństwie to doskonała propozycja dla młodszych czytelników. Tym razem Eryk i Mela zamienią się w prawdziwych poszukiwaczy przygód, a między innymi tropić będą oznaki wiosny. Skąd ten pomysł i jakie będzie zakończenie “śledztwa” dowiecie się, sięgając po tom Eryk i Mela poznają świat. Poszukiwacze przygód.

Zobacz także: Co czytać dzieciom? Trzynaście najciekawszych książek na wiosnę

Jakie jeszcze pomysły przyjdą do głowy dzieciom i ich przyjaciołom? Eryk i Mela zabiorą małych czytelników na kolejne wyprawy, pełne śmiechu i psikusów. Jak zwykle też rodzeństwo zadawać będzie wiele pytań. Ile czekoladowych zajączków może zjeść dziecko? I jak pozbyć się zimy?

Dzięki uprzejmości wydawnictwa Pascal prezentujemy fragment książki Eryk i Mela poznają świat. Poszukiwacze przygód (kliknij tutaj).

Źródło: wydawnictwo Pascal

4 Shares:
Może zainteresować Cię także
Bieg z zagadkami
Więcej

Recenzja: Bieg z zagadkami

Książka bawi i czaruje, wzrusza i śmieszy, zaraża może naiwną, ale jakże piękną wiarą, że wszystko można zrobić w świecie wielkiej zabawy i jeszcze większej wyobraźni, trzeba tylko mieć przyjaciela i wolną od trosk, za to pełną pomysłów głowę.