Urodziny prawie wszystkich i Nie każdy umiał się przewrócić w interpretacji Krzysztofa Gosztyły – to dwa kolejne tytuły wydawnictwa Dwie Siostry, które właśnie ukazały się w formie audiobooka. Oficyna pracuje nad kolejnymi książkami do słuchania.

Dwa tytuły przygotowane w interpretacji Krzysztofa Gosztyły to zapowiedź dłuższej przygody wydawnictwa z książkami do słuchania. W tej chwili Dwie Siostry pracują także nad audiobookiem Książki wszystkich rzeczy. Bestsellerową pozycję laureata Astrid Lindgren Memorial Award przeczyta Andrzej Chyra.

Zobacz również: Nowa książka dla dzieci J. K. Rowling z ilustracjami czytelników

Audiobooki wydawane przez Dwie Siostry dostępne są w formie pliku mp3 na stronie internetowej wydawnictwa oraz na platformach: Audioteka, Legimi, Publio.pl i Woblink.

Dwie Siostry to jedna z najważniejszych polskich oficyn publikujących książki dla dzieci i młodzieży. W 2018 na targach Bolonia Children’s Book Fair wydawnictwo zostało ogłoszone Najlepszym Europejskim Wydawcą Dziecięcym Roku. Na jesień tego roku Dwie Siostry zapowiedziały m.in. premierę szóstego tomu serii Świat dla dociekliwych (Xin chào! Wietnam dla dociekliwych), a także międzynarodowy bestseller, japońską lekturę szkolną Z pozdrowieniami, Żyrafa.

Źródło: Wydawnictwo Dwie Siostry

0 Shares:
Może zainteresować Cię także