W drugiej połowie września do księgarń trafi dwunasty tom bestsellerowego cyklu Remigiusza Mroza o Joannie Chyłce. Na dwa tygodnie przed premierą publikujemy obszerny, ponad 30-stronicowy fragment powieści Precedens.

Za niespełna dwa tygodnie na księgarnianych półkach pojawi się nowa Chyłka, która powraca do pracy w kancelarii Żelazny & McVay. Tym razem do Joanny Chyłki z nietypową sprawą zgłasza się jedna z najpopularniejszych polskich aktorek. Twierdzi, że za moment popełni przestępstwo, i chce, by to właśnie prawniczka z Żelaznego & McVaya ją broniła. Zanim Chyłka ma okazję zastanowić się, jak zapobiec tragedii, jest już za późno. Kobieta brutalnie morduje swoją ofiarę, a wszystko to transmituje w mediach społecznościowych.

Śledczy dysponują niepodważalnymi dowodami w postaci nagrania oraz śladów DNA – i nie mają wątpliwości co do winy aktorki. Ta jednak nie przyznaje się do zarzucanego czynu, zapewniając Chyłkę i Kordiana, że w istocie popełniła przestępstwo doskonałe. I że nie zostanie za nie skazana. W jesiennej ramówce TVN zobaczymy drugi sezon serialu Chyłka Kasacja.

Precedens – przeczytaj fragment nowej książki Remigiusza Mroza: POBIERZ FRAGMENT KSIĄŻKI [KLIKNIJ TUTAJ]

5 Shares:
Może zainteresować Cię także