Gratka dla młodych fanów futbolu! Wydawnictwo SQN wydało właśnie kolejną książkę z cyklu “Wydarzyło się naprawdę”, której bohaterami są gwiazdy piłki nożnej.

Wydarzyło się naprawdę” – o piłkarzach z krwi i kości

“Wydarzyło się naprawdę” to seria piłkarskich biografii stworzona specjalnie dla młodych czytelników przez Yvette Żółtowską-Darską i Jacka Sarzało. To opowieści o autentycznych idolach, napisane językiem dzieci i młodzieży. Serię otwierają dwa tytuły: VanDijk. Holenderska skała oraz Mbappé. Nowy książę footballu. Książki to nie tylko tekst, obie zawierają grafiki i wkładki z kolorowymi zdjęciami, które jeszcze bardziej angażują czytelników. 

Van Dijk. Holenderska skała

Najdroższy obrońca w historii futbolu wraz z Liverpoolem wygrał Ligę Mistrzów oraz zdobył tytuł mistrza Anglii. Jak wyglądała jego droga do sukcesu?

Mbappé Nowy książę futbolu

Napastnik słynnego PSG oraz zdobywca złotego medalu Mistrzostw Świata w 2018 roku. Komu kibicował jako nastolatek i jakie były początki jego kariery?

Dzięki serii czytelnicy dowiedzą się – gdzie i w jakiej rodzinie urodzili się znani dziś piłkarze, do jakich szkół chodzili, oraz jak zaczynali przygodę z piłką. I przede wszystkim – jakie mieli marzenia oraz jak o nie zawalczyli. Bo w sporcie nic nie przychodzi samo, a talent to zaledwie początek.

Źródło: wydawnictwo SQN

1 Shares:
Może zainteresować Cię także