Już jutro, 16 czerwca, do księgarń trafi nowy tom cyklu, którego bohaterem jest prokurator Arkadiusz Painer. Jacek Łukawski wraca z nowym kryminałem – Podszept. Przeczytajcie fragment.

Blogerzy, chwilowe gwiazdki internetu, cybersława – świat nowych technologii jest tym czego Arkadiusz Painer nie rozumie i nie chce znać. Jednak śmierć młodej influencerki spowoduje, że prokurator będzie musiał zgłębić się w odpychającą rzeczywistość wirtualnych celebrytów i zasad panujących w wirtualnym świecie.

Do zespołu mającego wyjaśnić zagadkową śmierć dziewczyny dołączy ponownie techniczka kryminalna Dorota Kowalska, a pokieruje nim Dariusz Kryński. Nową postacią w “kręgu Painera” będzie młody informatyk z wydziału do walki z cyberprzestępczością.

Tymczasem giną kolejne osoby, w grupie dochodzeniowej dochodzi do konfliktu, a sam Painer stanie przed wyborem – postąpić wbrew woli zwierzchników czy wbrew prawu.

Premiera książki 16 czerwca br.

Przeczytaj fragment książki Podszept Jacka Łukawskiego (kliknij).

Jacek Łukawski – Urodził się w Kielcach, z zawodu jest grafikiem komputerowym. Gdy nie miał jeszcze obowiązków, a miał czas, machał mieczem i strzelał z dział czarnoprochowych. Hartował ciało i ducha w organizacji strzeleckiej, brał udział w zawodach sprawnościowych i ćwiczył karate. Próbował też jeździć konno. Zwiedzał Polskę autostopem i na motocyklu.

Miłośnik książek historycznych, fantastycznych i kryminałów. Jest laureatem wojewódzkiego konkursu Talenty 2000. W 2016 roku debiutował cyklem fantasy Kraina Martwej Ziemi. W 2020 wydał pierwszy kryminał, Odmęt. Krótsze formy publikował na łamach Nowej Fantastyki, w antologii Gawędy motocyklowe i w prasie motocyklowej (m.in. w kwartalniku Swoimi Drogami).

Źródło: wydawnictwo Czwarta Strona

4 Shares:
Może zainteresować Cię także