Do księgarń trafiła już kontynuacja bestsellerowej historii o inspektorze Davidzie Rdfernie. Punkty zapalne Anny Rozenberg to kryminał trzymający w napięciu do ostatnich stron. Publikujemy fragment.

Śledczy z Woking znów będą mieli do wyjaśnienia zagadkowe sprawy. Beż śladu ginie córka polskiej imigrantki, kilkuletnia Iza. Matka nie jest w stanie pomóc funkcjonariuszom, brakuje tropów – zaczyna się walka z czasem.

W tym samym Redfern zaczyna śledztwo w sprawie morderstwa Muztara Abbasiego i jego żony. Inspektor zakłada, że ma do czynienia ze zbrodnią na tle religijnym. Wkrótce znika jednak także syn ofiar i sprawa przyjmuje nieoczekiwany obrót…

Usiłując odnaleźć zaginioną dziewczynkę i wyjaśnić zagadkę mrożącego krew w żyłach morderstwa, Redfern nie może zapomnieć o własnych problemach – tajemniczy mężczyzna zagraża już nie tylko jemu, ale też jego bliskim.

Przeczytaj fragment książki Anny Rozenberg Punkty zapalne (kliknij tutaj).

Premiera książki Punkty zapalne miała miejsce 1 września 2021 br.

fot. Dominik Tamioła

Anna Rozenberg – częstochowianka, od 2011 roku mieszka w Wielkiej Brytanii, która zainspirowała ją kryminalnie. Czterokrotna laureatka konkursu na opowiadanie w ramach Międzynarodowego Festiwalu Kryminału we Wrocławiu. Prowadzi portal redakcje.com.pl, gdzie pomaga szlifować teksty literackie i komercyjne. Każdą wolną chwilę wykorzystuje na czytanie kryminałów, egzotyczne wyprawy i głaskanie kotów, których jest niekwestionowaną wielbicielką.

Jej debiutancki kryminał nosi tytuł Maski pośmiertne. Jest to pierwszy tom serii z inspektorem Davidem Redfernem. Tom drugi to Punkty zapalne od września w księgarniach.

Źródło: wydawnictwo Czwarta Strona

5 Shares:
Może zainteresować Cię także