Jeszcze dziś do południa można dołączyć do wspólnego świętowania z Kenem Folletem z okazji światowej premiery powieści Niech stanie się światłość. Autor bestsellerowych powieści historycznych zaprasza na Kingsbridge Festival.

Polska premiera nowego tytułu Folleta zaplanowana jest na 30 września. Z tej okazji warto zajrzeć na wirtualny Kingsbridge Festival, gdzie czytelnicy będą mieli okazję posłuchać wywiadów z autorem Filarów Ziemi, wziąć udział w konkursach i zajęciach. Festiwal został zorganizowany z okazji światowej premiery tytułu Niech stanie się światłość.

Nowa powieść Folleta to prequel pierwszej części sagi Filary Ziemi, którą tworzą tytuły: Filary Ziemi, Świat bez końca i Słup ognia. Autor przenosi czytelnika w czasy sprzed budowy katedry w Kingsbridge i ponownie rysuje szeroką panoramę wydarzeń historycznych wpisanych w losy głównych bohaterów. Czy powieść Niech stanie się światłość, powtórzy sukces wydawniczy pozostałych części sagi? Polscy czytelnicy będą mogli ocenić to sami, już pod koniec września.

Tymczasem jeszcze dziś można dołączyć do literackiego święta Kena Folleta i za pośrednictwem mediów społecznościowym odwiedzić Kingsbridge Festival.

Link do Kingsbridge Festival (kliknij tutaj).

Źródło: wydawnictwo Albatros, Fot. Wikimedia Commons

1 Shares:
Może zainteresować Cię także