Gdzie kupić podręczniki akademickie? Jeśli jeszcze szukacie wybranych książek, podpowiadamy gdzie można znaleźć szeroką ofertę tytułów naukowych.

Szukacie publikacji czołowych wydawnictw naukowych? Jeśli Wasza lista podręczników akademickich nadal nie jest zamknięta, zapraszamy do księgarń, które od lat specjalizują się w ofercie przeznaczonej dla studentów oraz wykładowców. Znajdziecie w nich tytuły wydawnictw takich jak WN PWN, PZWL, a także wydawnictw uniwersyteckich.

Księgarnia Liber – Warszawa

Warszawska księgarnia poza szerokim wyborem tytułów literatury polskiej i zagranicznej, gwarantuje ofertę podręczników akademickich. Znajdziecie tu nowości i pozycje z kanonu naukowego, szczególnie takich dziedzin jak: prawo, historia, stosunki międzynarodowe, politologia, orientalistyka, judaica, antropologia, socjologia, filozofia, eseistyka i literaturoznawstwo. W ofercie księgarni znajdują się publikacje czołowych wydawnictw naukowych i uniwersyteckich.

Księgarnia Ekonomiczna Kazimierz Leki – Warszawa

Istniejąca od 1994 roku księgarnia od początku swojej działalności specjalizuje się w sprzedaży tytułów literatury naukowej. W bogatej ofercie Księgarni Ekonomicznej znajdują się publikacje dotyczące następujących dziedzin: prawa, ekonomii, rachunkowości, bankowości, zarządzania, marketingu, informatyki, nauk ścisłych, psychologii, pedagogiki, socjologii i BHP. Księgarnia proponuje rabaty dla studentów oraz realizuje zamówienia na książki spoza własnej oferty.

Główna Ksiegarnia Naukowa – Kraków

GKN to znana z wieloletniej działalności księgarnia, która w swojej ofercie ma około 50 tysięcy tytułów (natomiast w swojej księgarni internetowej proponuje ich nawet 110 tysięcy). Księgarnia ma dwa oddziały – jeden specjalizujący się w sprzedaży publikacji naukowych i drugi, którego ofertę stanowią podręczniki szkolne i językowe. W ofercie o charakterze akademickim znajdują się tytuły wielu dziedzin: nauk społecznych, prawa, medycyny, techniki i informatyki, historii, ekonomii.

Poznańska Księgarnia Akademicka

Poznańska Księgarnia Akademicka znajduje się terenie Politechniki Wrocławskiej, w budynku Wydziału Inżynierii Mechanicznej. W jej ofercie szczególne miejsce zajmują wydawnictwa dotyczące nauk technicznych. Znajdziecie tu publikacje z zakresu: automatyki i robotyki, architektury i urbanistyki, ekonomii i elektrotechniki, fizyki i chemii, inżynierii, logistyki, matematyki. Księgarnia poza sprzedażą stacjonarną, prowadzi sprzedaż wysyłkową.

Księgarnia Akademicka – Szczecin

Znajdująca się w samym centrum miasta Księgarnia Akademicka jest niewielką, ale dynamicznie działającą placówką. Od początku istnienia, czyli od 20 lat, księgarnia specjalizuje się w sprzedaży podręczników akademickich oraz publikacji prawniczych i ekonomicznych. W internetowej ofercie Księgarni Akademickiej znajdziecie ponad 70 tysięcy tytułów.

Księgarnia Naukowo – Medyczna Wojbar – Katowice

Katowicka Księgarnia Naukowo – Medyczna proponuje szeroki wybór książek o tematyce medycznej, skierowanych dla studentów kierunków medycznych oraz lekarzy. W ofercie znajdziecie zarówno wydawnictwa podręcznikowe, jak i leksykony, encyklopedie oraz słowniki. Księgarnia oferuje publikacje czołowych oficyn medycznych oraz mniejszych redakcji.

Księgarnia Liber – Katowice

Usytuowana w sąsiedztwie Uniwersytetu Śląskiego księgarnia akademicka posiada szczególnie bogatą ofertę tytułów z zakresu prawa, historii i nauk społecznych. Jeśli jednak szukacie podręczników również z innych dziedzin, możecie liczyć na fachową pomoc i doradztwo personelu. Księgarnia od lat zapewnia szeroki wachlarz proponowanych tytułów przeznaczonych dla studentów oraz wykładowców.

1 Shares:
Może zainteresować Cię także