To książka, która pobudza szare komórki, sumienie i “mięśnie śmiechowe” – tak wydawnictwo Wielka Litera zapowiada nową książkę Katarzyny Nosowskiej. Felietony piosenkarki zebrane w tomie Powrót z Bambuko trafią do księgarń 16 września 2020.

Po dwóch latach od premiery A ja żem jej powiedziała Katarzyna Nosowska wydaje drugą książkę. W Powrocie z Bambuko, jak czytamy na stronie wydawcy, piosenkarka tropi absurdy naszej codzienności. Pełne dystansu do świata felietony mają pomóc czytelnikom odnaleźć się w trudnej rzeczywistości, którą w ostatnich miesiącach zdominowała pandemia.

Nowa książka Nosowskiej, podobnie jak jej poprzedni zbiór felietonów, to publikacja pełna humoru i przewrotnej ironii, z których znana jest (m.in. w mediach społecznościowych) liderka zespołu Hey.

Zobacz również: Twardoch, Dukaj, Krall, Masłowska. Znani autorzy powracają z nowymi książkami

Drugą publikację piosenkarki uzupełnią ilustracje Izabeli Kaczmarek-Szurek (autorka okładki). 7 sierpnia na stronie wydawnictwa Wielka Litera ruszyła przedsprzedaż książki. Premierę Powrotu z Bambuko na swoim (kultowym już) Instagramie zapowiedziała także sama autorka:

Źródło: wielkalitera.pl. Fot. Ralf Lotys / Wikimedia

27 Shares:
Może zainteresować Cię także
Źródło: romeocane1 / istock.com
Więcej

Papier jest papier

Tematem stała się kwestia finansów: kto przewagę ma, kto nadwagę, kto kocopoły pisze, kto sieczkobrzęk skuteczny, kto nakłady sprzedaje ogromne, a kto ogromnie na autorze wtopił, kogo podkupić można, kto na wylocie już, kto w złocie myto pobiera a kto w złotych jeno, komu Nike wieszczą...