To książka, która pobudza szare komórki, sumienie i “mięśnie śmiechowe” – tak wydawnictwo Wielka Litera zapowiada nową książkę Katarzyny Nosowskiej. Felietony piosenkarki zebrane w tomie Powrót z Bambuko trafią do księgarń 16 września 2020.

Po dwóch latach od premiery A ja żem jej powiedziała Katarzyna Nosowska wydaje drugą książkę. W Powrocie z Bambuko, jak czytamy na stronie wydawcy, piosenkarka tropi absurdy naszej codzienności. Pełne dystansu do świata felietony mają pomóc czytelnikom odnaleźć się w trudnej rzeczywistości, którą w ostatnich miesiącach zdominowała pandemia.

Nowa książka Nosowskiej, podobnie jak jej poprzedni zbiór felietonów, to publikacja pełna humoru i przewrotnej ironii, z których znana jest (m.in. w mediach społecznościowych) liderka zespołu Hey.

Zobacz również: Twardoch, Dukaj, Krall, Masłowska. Znani autorzy powracają z nowymi książkami

Drugą publikację piosenkarki uzupełnią ilustracje Izabeli Kaczmarek-Szurek (autorka okładki). 7 sierpnia na stronie wydawnictwa Wielka Litera ruszyła przedsprzedaż książki. Premierę Powrotu z Bambuko na swoim (kultowym już) Instagramie zapowiedziała także sama autorka:

Źródło: wielkalitera.pl. Fot. Ralf Lotys / Wikimedia

44 Shares:
Może zainteresować Cię także