Przeczytane książki zalegają na regale? Być może niektórym z nich warto dać drugie życie? Noc Księgarń i Allegro Lokalnie zapraszają czytelników do udziału w akcji „Przeczytane? Podaj dalej”. To doskonała okazja do zrobienia miejsca na półkach przed kiermaszami zaplanowanymi na 7 października przez ponad 150 księgarń.

W czytaniu najlepsze jest to, że komuś o książkach można opowiedzieć. Można polecić, odradzić, zdradzić fragment fabuły albo opisać ulubioną postać. Książkę można też komuś pożyczyć (nie wszyscy lubią), albo – podać dalej.

7 października 2022 już po raz czwarty odbędzie się Noc Księgarń. Organizatorzy festiwalu zapowiadają mnóstwo wydarzeń, spotkań autorskich i kiermaszy. Przed wybraniem się na zakupy książkowe po zmroku warto zrobić miejsce na regale. W tym roku wydarzenie poprzedza akcja „Przeczytane? Podaj dalej” organizowana wspólnie przez Noc Księgarń i Allegro Lokalnie. Na czytelników wystawiających swoje książki na platformie czekają nagrody: książki i notesy Moleskine. Akcja potrwa od 7 do 30 września 2022. Szczegóły można znaleźć na www.nocksiegarn.pl/podajdalej

Noc Księgarń to przede wszystkim kiermasze i spotkania w księgarniach stacjonarnych: warsztaty, dyskusje, rozmowy z pisarzami i pisarkami. W tym roku w wydarzeniu weźmie udział 150 miejsc z ponad 50 miast – księgarnie z dużych miast i mniejszych miejscowości. Podobnie jak w ubiegłym roku Noc Księgarń odbędzie się zarówno stacjonarnie, jak i w Internecie – program online będzie transmitowany na żywo z warszawskich i krakowskich księgarń. Allegro Lokalnie, serwis do sprzedaży i zakupu przedmiotów z drugiej ręki, jest partnerem czwartej edycji Nocy Księgarń.

Więcej informacji o wydarzeniu na www.nocksiegarn.pl

1 Shares:
Może zainteresować Cię także