Jorn Lier Horst powraca! Wraz z Thomasem Engerem stworzyli wciągający thriller, którego premiera odbędzie się 17 czerwca. Powieść pisarskiego duetu nosi tytuł “Punkt zero. Blix i Ramm na tropie zbrodni. Tom 1” – już dziś publikujemy dla Was fragment książki.

Akcja nowej powieści wydanej nakładem wydawnictwa Smak Słowa, rozgrywa się w Oslo. Sonja Nordstrøm, znana i utytułowana sportsmenka nie pojawia się na planowanym spotkaniu mającym promować jej kontrowersyjną biografię “Wieczna jedynka”. Tego samego dnia Emma Ramm, blogera zastaje otwarte drzwi w domu Nordstrøm, wewnątrz widoczne są ślady walki, a do telewizora przyczepiony jest numer startowy z liczbą 1. Sprawę zaginięcia lekkoatletki ma poprowadzić inspektor Alexander Blix. Dochodzenie pełne mylących tropów wydaje się być częścią misternego planu…

Punkt Zero, Jorn Lier Horst i Thomas Enger
Punkt Zero, Jorn Lier Horst i Thomas Enger

Jørn Lier Horst (ur. 1970) i Thomas Enger (ur. 1973) połączyli swe siły i stworzyli rewelacyjny thriller o międzynarodowej renomie. Na co dzień każdy z nich kontynuuje własną popularną serię powieści kryminalnych, której głównym bohaterem jest odpowiednio inspektor William Wisting i dziennikarz Henning Juul.

Pobierz darmowy fragment.

7 Shares:
Może zainteresować Cię także