Już za kilka dni prawdziwe święto miłośników książek. Tych nałogowych pożeraczy wszystkich tytułów, autobusowych książkomaniaków i nieśmiałych czytelników, zaglądających rzadko do książki. W dniach 26-29 października spotkamy się na 26. Międzynarodowych Targach Książki w Krakowie. Ponieważ zarówno w Grupie PWN jak i samym Azymucie uwielbiamy świętować, postaraliśmy się, aby dni targowe były pełne atrakcji dzięki zaplanowanym wydarzeniom i spotkaniom autorskim.

Przede wszystkim, zapraszamy na stoisko Grupy PWN, Księgarni PWN i dystrybutora książek OSDW Azymut podczas Międzynarodowych Targów Książki w Krakowie (stoisko nr B45).

Znajdziecie u nas książki naukowe i popularnonaukowe, świetny wybór literatury dziecięcej, powieści young adult, poradniki, literaturę azjatycką, książki po angielsku i publikacje do nauki języków.

Wydawcy obecni na naszym stoisku: Bookplan.pl, Dialog,  Ezop, Kwiaty Orientu, Nieoczywiste, Opener, Penguin Books, Poradnia K, PWN, PZWL, Scholar, SuperMemo.


Zapraszamy również na spotkania z ulubionymi pisarzami! Oto grafik wydarzeń:

Piątek, 27.10.2023 – Laboratorium w szufladzie. Geologia i minerały – eksperymenty dla dzieci i młodzieży z Zasławem Adamaszkiem

Zasław Adamaszek, pomysłodawca rewelacyjnej serii Laboratorium w szufladzie, przedstawi na dwóch spotkaniach garść ciekawostek i przeprowadzi interesujące eksperymenty, które przybliżą dzieciom i młodzieży świat geologii  i minerałów. Zapraszamy do sali Budapeszt A!

Sobota, 28.10.2023 – Zarażeni dźwiękiem – jak słuchać muzyki w czasach serwisów streamingowych i sztucznej inteligencji. Ze Stanisławem Trzcińskim rozmawia Witold Szablowski

Wielkie święto Książki i Muzyki na jednym spotkaniu ze Stanisławem Trzcińskim. Zapraszamy do rozmowy Witolda Szabłowskiego ze Stanisławem Trzcińskim. Porozmawiamy o tym, jak współczesna technologia zmienia nasze gusta muzyczne. Jak słuchać Beatlesow albo Boba Dylana w czasach, gdy AI może w pięć sekund wygenerować ich nowe piosenki? I jak cieszyć się muzyką w czasach rewolucji technologicznej.

Zarażamy dźwiękiem 28.10 w sali Lwów C!

Spotkania autorskie na stoisku B45 w Hali Dunaj – podpisywanie książek:

piątek, 27.10.2023 godz. 12:00-13:00 – spotkanie z prof. Jerzym Bralczykiem, który będzie podpisywał swoją najnowszą książkę nakładem wydawnictwa PZWL „Zdrowy Język”

 sobota, 28.10.2023 godz. 14:00-15:00 – spotkanie z Zasławem Adamaszkiem


Do zobaczenia na Targach Książki w Krakowie!

0 Shares:
Może zainteresować Cię także