Dla wszystkich fanów historii mamy dobrą wiadomość. Z okazji premiery książki Wojciecha Włódarczaka Dzień Armagedonu. Bitwa Jutladzka, wydawca Fundacja Historia.PL zaprasza na streaming wokół tytułu.

Legendarna Seria z Kotwiczką obejmującą najlepsze marynistyczne pozycje na polskim rynku wydawniczym zostanie rozszerzona o nowy tytuł Dzień Armagedonu. Bitwa Jutlandzka.

Z tej okazji wydawca zaprasza czytelników na stream poświęcony książce i bitwie jutlandzkiej, który rozpocznie się we wtorek, 25 maja o godzinie 18:00 czasu środkowoeuropejskiego na kanale na Twitch.tv.

Patronat nad książką objął World of Warships. Dzięki współpracy wydawcy z firmą Wargaming.net, w książce znajduje się kod umożliwiający pobranie za darmo jednej z najpopularniejszych gier online na świecie – World of Warships – ze specjalnymi bonusami.

Więcej o wydarzeniu (kliknij).

Bitwa jutlandzka – bitwa morska stoczona 31 maja i 1 czerwca 1916 roku na Morzu Północnym.

Wojciech Włódarczak (ur. 1998) – student historii i prawa na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Od najmłodszych lat interesuje się dziejami ludzkości. Zajmują go szczególnie konflikty zbrojne ubiegłych dwóch stuleci oraz wojny morskie, o których pisze na założonej przez siebie stronie „Burzliwe Morza XX wieku” na Facebooku, gdzie zdobył zaufane grono czytelników. Uważa, że w poznawaniu historii nieodłączne jest zrozumienie pojedynczego człowieka, czego szuka w tajnikach psychologii. Oddany fan Royal Navy i Dana Simmonsa. Miłośnik dobrej książki, wędrówek górskich z przyjaciółmi i muzyki klasycznej.

Źródło: wydawnictwo Fundacja Historia.Pl

1 Shares:
Może zainteresować Cię także