Jeśli uwielbiacie słodkie przekąski i piękne książki kucharskie, polecamy Wam Smakowite desery na dwa sposoby, Valentina Néraudeau. Zachwycające zdjęcia i dwie wersje każdej słodkości, sprawią, że żaden smakosz im się nie oprze.

Ciasta, tarty, keksy, kremy – w książce szefa kuchni Valentina Néraudeau znajdziecie przepisy na te i wiele innych deserów. Jeśli lubicie klasyczną kuchnię i jakikolwiek odstępstwa od tradycyjnych przepisów nie są dla Was, będziecie mogli skorzystać z typowych wersji znanych słodkości zbranych w Smakowitych deserach na dwa sposoby, Jeżeli należycie do smakoszy, którzy nie chcą zrezygnować z częstego sięgania po desery, wypróbujcie wersje light znanych deserów – mniej kaloryczne i zawierające więcej owoców.

Wszystkie przepisy zilustrowano zdjęciami, które zachęcają do spróbowania własnych sił w przygotowaniu smakowitych deserów. Ułatwieniem jest także wykaz przyborów przydatnych podczas pracy.

Zajrzyj do książki Smakowite desery na dwa sposoby (kliknij tutaj).

Valentin Néraudeau otworzył pierwszą restaurację w wieku dwudziestu lat i szybko otwierał kolejne. Był uczestnikiem Top Chef, dzięki czemu poznała go szeroka publiczność. Szczególnie zaangażowany w opracowywanie przepisów kulinarnych dla sportowców i dla osób, które chcą utrzymać dobrą kondycję fizyczną.

Źródło: wydawnictwo JEDNOŚĆ

2 Shares:
Może zainteresować Cię także