Pełna zwrotów akcji powieść Wojciecha Nerkowskiego Kryptonim Romeo od dziś w księgarniach. Tajne akcje wywiadu, niezwykłe scenerie i miłość. Przeczytajcie fragment.

Robert Kidd, oficer polskiego prowadzi szczęśliwe życie prywatne i zawodowe. Pewnego dnia jego ułożony świat wali się niczym domek kart – jego żona ginie w wypadku. Wraz z upływem czasu Robert układa sobie życie na nowo. Kilka lat po tragicznych wydarzeniach mężczyzna otrzymuje szokującą informację – Julia Kidd odnajduje się gdzieś na Półwyspie Arabskim…

Zobacz także: Okrutnie piękny – thriller Wojciecha Nerkowskiego

W poszukiwania kobiety angażują się służby wywiadowcze, ale Robert Kidd postanawia na własną rękę poznać prawdę i dowiedzieć się, dlaczego kobieta ukrywała się przed nim i ich dziećmi. Czy uda mu się odnaleźć żonę? A jeśli tak, jak dalej potoczy się relacja z żywiołową dziewczyną z która związał się niedawno? Akcja poszukiwań przenosi się z jednej malowniczej scenerii do drugiej – wraz z bohaterem zwiedzimy Warszawę, Cypr, USA, Egipt, Izrael, Arabię Saudyjską, Bahrajn. Tropy będą się mnożyć, a tajemniczy przeciwnik nie będzie zwalniał tempa.

Przeczytaj fragment książki Wojciecha Nerkowskiego Kryptonim Romeo (kliknij tutaj).

Wojciech Nerkowski–scenarzysta filmowy i telewizyjny, współtwórca najpopularniejszych polskich seriali. Pisarz, autor m.in. trylogii komediowo-kryminalnej “Spisek scenarzystów”, powieści sensacyjnych Przecięcie i Okrutnie piękny, a także tłumacz literatury angielskiej i amerykańskiej. Wykładowca scenariopisarstwaw StoryLab. Jego nałogi sponsoruje litera „k”: kino, książki, kawa.

Źródło: wydawnictwo Lira, fot. Maciej Zienkiewicz Photography

10 Shares:
Może zainteresować Cię także