17 listopada do księgarń trafi nowe, rozszerzone wydanie książki Zawsze będę Cię kochać Teresy Moniki Rudzkiej.

Ty zawsze rozdawałaś karty i kierowałaś życiem, tymczasem okazało się, że nic nie masz do powiedzenia, nie liczysz się ani Ty, ani Twoja młodość, Twoja rodzina, Twoje szczęście. Ja też nie.

Niezwykłą więź łączącą matkę i córki przerywa śmierć młodej kobiety. Książka Teresy Moniki Rudzkiej to zapis codzienności przepełnionej wspomnieniami i miłością do ukochanego dziecka. Opowieść o uczuciach silniejszych niż śmierć ujęta w formie wiadomości pisanych do córki przez kilka miesięcy po jej odejściu.

Zawsze będę Cię kochać to oparta na prawdziwych wydarzeniach historia matki, która próbuje poradzić sobie ze stratą córki. Wzruszająca opowieść o życiu, które w obliczu największej tragedii biegnie dalej…

Przeczytaj fragment książki Zawsze będę Cię kochać (kliknij tutaj).

Teresa Monika Rudzka, urodzona wrocławianka, lubelska pisarka, recenzentka i dziennikarka. Opublikowała do tej pory dziewięć książek. Debiutowała w 2010 roku satyryczną powieścią środowiskową Bibliotekarki. Później ukazały się: Singielka (2011), Kuzyneczki (2013) oraz historia oparta na własnych przeżyciach Zawsze będę Cię kochać (2014), w której autorka opisała swoją traumę, żałobę i emocje po śmierci córki. Po opublikowaniu Na karuzeli (2016) temat straty bliskiej osoby został przedstawiony w powieści dla młodzieży Wszystkie dżinsy M. (2017), która została nominowana do nagrody IBBY oraz wybrana książką roku w konkursie organizowanym przez Komitet Ochrony Praw Dziecka. Również w 2017 roku ukazała się kolejna powieść Teresy Moniki Rudzkiej Świtezianki, nawiązująca do ballady Mickiewicza. W czerwcu 2018 roku został opublikowany kryminał Ona przyszła ostatnia. Kwiecień 2019 – ukazała się Carska Droga.

Źródło: wydawnictwo HarperCollins Polska

1 Shares:
Może zainteresować Cię także