Pandemia koronawirusa z którą zmaga się świat, zmienia otaczającą nas rzeczywistość w tym styl naszej pracy. Spotkania biznesowe, szkolenia i projekty przenoszą się do sieci. Jeśli czekają Was wystąpienia przed publicznością (w rzeczywistości lub on-line), przedstawiamy książkową propozycje, która pomoże opanować tajniki skutecznej prezentacji.

Theo Theobald, znany polskim czytelnikom autor książek dotyczących komunikacji i zarządzania, wraca z nowym tytułem. Już 14 października nakładem wydawnictwa Lingea ukaże się Sztuka prezentacji. Rozwiń swoje umiejętności występowania przed publicznością .

Bycie świetnym mówcą może dać ci przewagę. Jest to ten rodzaj umiejętności, który wyróżnia nas spośród innych i przydaje się zarówno w biznesie, jak i życiu osobistym. Niezależnie od obecnego poziomu twoich umiejętności, dobra wiadomość jest taka, że możemy ciągle się doskonalić – wyjaśnia we wstępie książki Sztuka prezentacji. Rozwiń swoje umiejętności występowania przed publicznością Theo Theobald.

Autor, znany copywriter, mówca i marketingowiec tym razem skupia się na zagadnieniach związanych z prezentacją. Czytelnik będzie mógł poznać tajniki doskonałych wystąpień, ale także skorzystać z praktycznych podpowiedzi i ćwiczeń.

Theobald w swoim poradniku wyjaśnia jak przygotować się do wystąpień i skutecznie radzić sobie z tremą oraz jak duże znaczenie mają panowanie nad publicznością i poczucie humoru. W książce znajdziemy omówienie szeregu zagadnień, począwszy od pierwszego etapu jakim jest przygotowania wystąpienia, przez wykorzystanie pomocy wizualnych i samego sposobu wystąpień przed publicznością. Przydatnym narzędziem jest zamieszczone na końcu każdego rozdziału podsumowanie omawianego aspektu oraz praktyczne ćwiczenie, dzięki któremu można utrwalić nabytą wiedzę.

Sztuka prezentacji. Rozwiń swoje umiejętności występowania przed publicznością Theobalda trafi do księgarń już 14 października (i będzie częścią serii wydawniczej Droga do Sukcesu).

W nowej serii Droga do Sukcesu wydawnictwa Lingea, ukażą się także tytuły: Sztuka komunikacji. Jak budować zaufanie i skupiać na sobie uwagę słuchaczy, Skuteczne zarządzanie czasem. Jak efektywne planować i realizować swoje cele, Jak sobie radzić z trudnymi ludźmi. Proste i skuteczne strategie współdziałania. Cykl przeznaczony jest dla przyszłych liderów, początkujących menedżerów oraz osób chcących rozwijać swoje kompetencje z zakresu komunikacji, współpracy i zarządzania.

Przeczytaj fragment książki Theo Theobalda Sztuka prezentacji. Rozwiń swoje umiejętności występowania przed publicznością (kliknij tutaj).

Theo Theobald jest wytrawnym mówcą, niezależnym pisarzem i konsultantem biznesowym z doświadczeniem zdobytym na wysokich stanowiskach w działach sprzedaży i marketingu w BBC oraz jako autor materiałów radiowych i internetowych. Autor licznych książek z zakresu zarządzania, komunikacji i biznesu.

Źródło: wydawnictwo Lingea

19 Shares:
Może zainteresować Cię także