“Nie to co wiemy i się nauczyliśmy, ale to co czujemy  determinuje odnoszenie przez nas rezultatów w życiu zawodowym” – dr. David R. Hawkins. 

Ta myśl Hawkinsa to motto, które opisuje cel, jaki postawiła sobie Brygida Pietraszek – pokazanie siły samoświadomości.

Brygida Pietraszek to absolwentka polskich i brytyjskich uczelni, manager wysokiego szczebla w dużych firmach na rynku polskim i międzynarodowym oraz osoba, która po latach określonych doświadczeń zawodowych, postanowiła zmienić swoje życie.

Tak powstał projekt “Natura świadomości”, którego misją jest wspieranie klienta w procesie jego samorozwoju i procesie zmian. Brygida Pietraszak charakteryzuje swoją działalność następująco: “Robię to w co wierzę. I  to wystarczy by osiągnąć sukces. Jak podążać drogą spełnienia, dzielę się z innymi, którzy są gotowi na pełnię życia. Szeroko rozumiana obfitość i dostatek są dla każdego, należy tylko po to umiejętnie sięgnąć. Nie zamykaj się na zmiany, bo zawsze jesteś na właściwej drodze i właściwym miejscu robiąc to co masz w tym danym momencie robić “.

“Natura Świadomości” to działania skierowane do klientów indywidualnych i biznesowych. Ośrodek rozwoju, jak można określić działalność Brygidy Pietraszek, to wcielenie w życie potrzeby ciągłego poszerzania samoświadomości. Inicjatorka projektu tak opisuje proponowane przez siebie działania:

To nietypowe na rynku polskim podejście do biznesu i życia zawodowego. W tym obszarze wykorzystuję intelektualnie zdobytą wiedzę biznesową i managerską łącząc ją z szerokim spojrzeniem w obszary poza biznesowe.  Pokazuję odmienny sposób “myślenia” o nas samych i unikatowe podejście do odnoszenia zadowolenia w tym również na płaszczyźnie zawodowej“.

Poza działaniami coachingowymi Brygida Pietraszek jest konsultantem “Wypraw po siebie”, podczas których uczestnicy wspólnej podroży (Grecja, Nepal. Maroko) biorą udział w medytacjach, grach poznawczych i spotkaniach, które mają inspirować i wspierać w drodze do samorozwoju.

W marcu ukazała się także książka Brygidy Pietraszek zatytułowana “Jestem Świadomością. O zaawansowanych stanach świadomości“. Autorka podejmuje próbę objaśnienia zagadnień duchowego rozwoju i świadomości, które często wydają się trudne do zdefiniowania. Książka wprowadzi czytelników w świat doświadczeń samoświadomości, które odpowiednio wykorzystane mogą pomóc w osiąganiu celów i poprawie obszarów związanych z życiem prywatnym i zawodowym.

Brygida Pietraszek: Moim celem nie jest naprawianie kogokolwiek lub nauczanie co jest właściwe, co nie jest, a zainspirowanie do wewnętrznego wglądu. Poza poznaniem własnej prawdy, zrozumieniem oraz wolą i intencją zmian poprzez pracę własną, nie ma się czego uczyć.  

Więcej na temat projektu “Natura Świadomości”.

41 Shares:
Może zainteresować Cię także