Szósta część nadmorskiego cyklu “Stracone dusze” Darii Orlicz już w księgarniach. Nowy kryminał Topielice, to mroczna opowieść o zakamarkach ludzkiej duszy. Prezentujemy fragment.

Śmierć pewnej pięknej blondynki, nastolatka uwięziona w opuszczonej szopie, zaginięcie ojca i kilkuletniego syna oraz prześladowana autorka romansów. Czy coś może łączyć te osoby i wydarzenia? Daria Orlicz z powodzeniem zmienia kryminalne wątki osadzone w dobrze znanych, współczesnych realiach.

Topielice to także wnikliwy wgląd w świat ludzkich instynktów. Autorka przygląda się naszej naturze, zadając pytanie, czy zło czai się w każdym z nas? I czy zawsze przybiera znaną nam, oczywistą formę?

Przeczytaj fragment książki Darii Orlicz Topielice (kliknij tutaj).

W cyklu ukazały się:

Daria Orlicz, a właściwie Katarzyna Misiołek, krakowianka, rocznik 74. Z wykształcenia filolog polski, absolwentka Wyższej Szkoły Pedagogicznej w Krakowie. Przez kilka lat mieszkała w Rzymie, który od tej pory jest szczególnie bliski jej sercu. Po powrocie do kraju rozpoczęła współpracę z kilkoma wydawnictwami prasowymi, wcześniej bywała tłumaczką, radiową pogodynką i hostessą. Interesuje się turystyką, psychologią, medycyną niekonwencjonalną i tarotem. Pod swoim nazwiskiem pisze historie obyczajowe, które przy odrobinie szczęścia, bądź pecha, mogą się przytrafić każdej kobiecie, a jako Daria Orlicz – trzymające w napięciu kryminały.

Źródło: wydawnictwo HarperCollins Polska

9 Shares:
Może zainteresować Cię także