Dynamiczny kryminał, pełen zwrotów akcji, które prowadzą do zaskakującego finału. Kto stoi za zniknięciem młodej dziewczyny? Głównym podejrzanym zostaje jej narzeczony. Czy słusznie? Dziś do księgarń trafia “Zaginiona” Piotra Kościelnego.

Komisarz Tomasz Świderski po postrzeleniu kochanka byłej żony ze swojej służbowej broni zostaje przeniesiony z Wrocławia do prowincjonalnego komisariatu w okolice Ścinawy. Kolejne miesiące upływają mu na pracy i funkcjonowaniu w życiowym zawieszeniu.

Agnieszka i Krzysztof wyprowadzają się z Wrocławia do niewielkiej, pobliskiej miejscowości. Pewnego dnia nic nieznacząca sprzeczka między nimi przeradza się w kłótnię po której Krzysztof wychodzi z domu i nie wraca przez kilka godzin. Nad ranem Agnieszka w oczekiwaniu na powrót narzeczonego wyrusza na spacer do okolicznego lasu. Kobieta nie wie, że ktoś ją obserwuje…Krzysztof nad ranem budzi się w swoim samochodzie, ale nie pamięta w jaki sposób znalazł się daleko do domu i jak spędził noc.

Agnieszka znika, a Krzysztof staje się jedynym podejrzanym w sprawie jej zaginięcia. Miejscowa policja nie wierzy wersję wydarzeń przedstawianą przez narzeczonego dziewczyny. Jedyną osobą, której wyjaśnienia Krzysztofa wydają się prawdziwe, jest komisarz Tomasz Świderski. Czy policjantowi uda się wyjaśnić, co stało się z Agnieszką i kto jest za to odpowiedzialny? Finał tego trzymającego w napięciu kryminału poznacie czytając “Zaginioną”.

Przeczytaj niepublikowany fragment powieści Piotra Kościelnego “Zaginiona” (kliknij).

PIOTR KOŚCIELNY (ur. 1978 r.) – prywatny detektyw, specjalista ds bezpieczeństwa, specjalista ds. windykacji terenowej. Prowadzi własne biuro detektywistyczne na terenie Wrocławia i Głogowa. Instruktor samoobrony, instruktor rekreacji, instruktor sportu. W latach 2006-2015 przeprowadził kilkadziesiąt szkoleń w zakresie poprawy bezpieczeństwa kobiet, zarówno w szkołach jak i prywatnych firmach. W latach 2009-2015 członek Polskiego Stowarzyszenia Licencjonowanych Detektywów, w którym w latach 2012-2015 pełnił funkcję członka Sądu Dyscyplinarnego. Miłośnik zwierząt, posiada trzy koty i psa rasy Bokser. Czas wolny spędza na pisaniu i spacerach z psem.

5 Shares:
Może zainteresować Cię także