Nowy trzymający w napięciu thriller Alex Kavy, W mroku lasu można znaleźć już na księgarskich półkach. To kolejna część bestsellerowego cyklu o Ryderze Creedzie. Dzięki uprzejmości wydawnictwa HarperCollins Polska publikujemy fragment.

Podczas jednego z treningów pies tropiący Rydera Creeda, Grace, trafia na trop ukrytego w lesie ciała. Płytki grób znaleziony w odludnej części Parku Narodowego Blackwater River na Florydzie to dopiero początek makabrycznej serii dowodów zbrodni, które niebawem zostają odkryte w pobliżu. Z czasem okazuje się, że morderca zna doskonale okolice, a przestępstw mógł dokonywać od lat…

Ryder Creed wraz z agentką specjalną – profilerką – Maggie O’Dell starają się rozwikłać tajemnice, które skrywa Blackwater River. Z czasem dowiedzą się, jak daleko jest w stanie posunąć się morderca, żeby nikt nigdy nie odkrył jego zbrodni.

Przeczytaj fragment nowej książki Alex Kavy W mroku lasu (kliknij tutaj).

Pochodząca z Silver Creek w Nebrasce ALEX KAVA, a właściwie Sharon Kava, to uznana autorka thrillerów psychologicznych, które regularnie goszczą na listach bestsellerów. Jej powieści są podbudowane rzetelną wiedzą psychologiczną, a także znajomością procedur policyjnych, co dodaje im wiarygodności. Chociaż są fikcją literacką, często impulsem do ich napisania stawały się prawdziwe zbrodnie.

Źródło: wydawnictwo HarperCollins Polska

1 Shares:
Może zainteresować Cię także