Razem ze Szczepanem Twardochem zastanawialiśmy co by tu zrobić, aby rozjaśnić te smutne dni sobie, ale i Wam wszystkim. W ten sposób narodził się detektyw Zdzisław Zarazek, jego biuro i sprawy, które musi prowadzić. Proponujemy powieść pisaną na spontanicznie, epizodycznie i podług rozkazów serca – tak o powstaniu internetowej powieści “Na zarazę Zarazek” poinformował dziś na Facebooku Łukasz Orbitowski, jeden z twórców pomysłu.

„Na zarazę Zarazek” – jak czytamy na stronie internetowej książki – to humorystyczna opowieść improwizowana na bieżąco, codziennie. Do tej pory Łukasz Orbitowski i Szczepan Twardoch opublikowali dwa odcinki powieści. Kolejne części mają pojawiać się z dnia na dzień i będą pisane spontanicznie. Korzystając z uwagi czytelników i czytelniczek, pisarze zachęcają do wsparcia zbiórki charytatywnej zorganizowanej na rzecz walki z pandemią koronawirusa SARS-CoV-2, wywołującego chorobę COVID-19. Nie pobieramy i nie zamierzamy pobierać żadnych opłat za tę opowieść – podkreślił we wpisie Orbitowski:

Sprawa jest prosta. Razem ze Szczepan Twardoch zastanawialiśmy co by tu zrobić, aby rozjaśnić te smutne dni sobie, ale i…

Opublikowany przez Łukasza Orbitowskiego Czwartek, 19 marca 2020
Łukasz Orbitowski na Facebooku

Fot. Wikimedia Commons

1 Shares:
Może zainteresować Cię także