Wszystko zaczęło się od tego, że Tata Oli nie chciał już być dorosły, a Oli znudziło się bycie dzieckiem. Zamienili się rolami i…. Co to się działo! Zabawne, prawdziwe i bliskie sercu każdego rodzica i dziecka przygody dziewczynki i jej taty zdobyły rzesze miłośników wśród czytelników oraz ich rodziców. Teraz na scenę wkracza młodszy brat Oli. Poznajcie Edka!

Edek idzie do zoo

EDEK to nowa seria napisana przez Thomasa Brunstrøma i zilustrowana przez Thorbjørna Christoffersena przeznaczona dla najmłodszych dzieci. Jej bohaterem jest Edek – młodszy brat Oli, którą znamy z książek o jej zwariowanym tacie. Edek z tatą i Olą wybierają się do zoo. Chłopiec czekał na to cały tydzień, więc jest ogromnie podekscytowany. Sprawdźcie, jakie pomysły przyjdą Edkowi do głowy i które zwierzę spodoba mu się najbardziej! Zdradzimy, że Edek robi wszystko to, co w zoo mieliście ochotę, ale trochę się wstydziliście! Zobaczcie tylko:

Uff! A to tylko maleńki fragment relacji z wizyty Edka w zoo. Koniecznie sięgnijcie po książkę! Premiera już 15 lutego 2023 roku.

Tata Oli nie chce być dorosły, nie umie przegrywać i zostaje jutuberem

Nieustannie polecamy serię książeczek o Tacie Oli. Spodoba się dzieciom w wieku od 3 do 5 lat; Edka polecamy tej samej grupie wiekowej. Ola rośnie ze swoimi czytelnikami a tata – uczy się jak być tatą starszej dziewczynki. W Polsce w wydawnictwie Dwukropek ukazało się aż 11 tomów przygód taty i córki! Oto ich tytuły:

Tom I – Tata Oli już nie chce być dorosły

Tom II – Zwariowane wakacje taty Oli

Tom III – Z tatą Oli na biwaku

Tom IV – Gwiazdka z tatą Oli

Tom V – Tata Oli jest chory

Tom VI – Obciachowe pomysły taty Oli

Tom VII – Kiedy tata Oli był mały

Tom VIII – Tata Oli przeklina

Tom IX – Tata Oli nie umie przegrywać

Tom X – Tata Oli zostaje jutuberem

Tom XI – Tata Oli rusza do akcji

ARTYKUŁ SPONSOROWANY

0 Shares:
Może zainteresować Cię także