Z okazji zbliżającego się Dnia Dziecka warto podarować swoim pociechom coś, co nie tylko da im frajdę, lecz również pozwoli im rozwinąć kreatywne myślenie. Przedstawiamy propozycje na prezent, które zapewnią dziecku zarówno zabawę, jak i naukę.

Szkicowniki Narcissus

Szkicownik ze słoniem oraz szkicownik z jeżem

Te wyjątkowe szkicowniki świetnie sprawdzą się jako towarzysze kreatywnych chwil. Zawierają one 60 arkuszy papieru z delikatną perforacją do swobodnego wyrywania kartek. Ponadto wyposażone są w grube plecki, dające solidną podstawę do rysowania w plenerze, gdy nie ma na czym oprzeć szkicownika. Papier w odcieniu ciepłej bieli podkreśla każde pociągnięcia ołówka. W ofercie dostępne są dwie wersje okładki szkicownika: ze słoniem oraz z jeżem. Zamów szkicowniki Narcissus.

Szkicownik B5 na spirali gładki Słoń
Szkicownik B5 na spirali gładki Jeż

Zestawy Smartbee

Nauka nigdy nie była tak zabawna! Smartbee to wyjątkowe zestawy eksperymentów naukowych, które można wykonać w domu na własną rękę. Zapewniają świetną zabawę w naukowym stylu oraz niezapomniane wrażenia podczas każdej dziecięcej imprezy. W ofercie dostępnych jest kilkanaście unikalnych zestawów, takich jak Mały Chemik, Pożeracz Magnesów, Młody Inżynier, Wyrzutnie, Mały Mechanik, Elektrostatyk, Królestwo Kolorów czy Śniegololgia. Zamów Zestawy Smartbee.

Modele drewniane Robotime

Czołg czy samolot? A może zwodzony most bądź dinozaur? W ofercie Robotime znajdują się dziesiątki inspirujących modeli do sklejania, dzięki którym dziecko nauczy się cierpliwości, dokładności i precyzji. Drewniane puzzle 3D wykonane są z wysokiej jakości sklejki. Dzięki wykorzystaniu nowoczesnej technologii obróbki drewna każdy model charakteryzuje duża ilość detali, a jego budowa jest ciekawym, wzbogacającym doświadczeniem. Zamów modele drewniane Robotime.

Modele Nice-Idea

A gdyby złożyć coś większego bądź funkcjonalnego? Przykładowo króliczą doniczkę bądź pozytywkę-lodziarnię? Albo pokój w wymiarze 20cmx19cm? Kolorowe modele drewniane 3D od Nice-Idea to naprawdę niebanalna i inspirująca rozrywka. Zestawy mają postać arkuszy z wstępnie wyciętymi i ponumerowanymi elementami, które przed montażem należy oddzielić od wykroju, a następnie połączyć zgodnie ze szczegółową instrukcją dołączoną do opakowania. Zamów drewniane modele Nice-Idea.

Astromedia

Produkty Astromedia to solidnie wykonane zabawki edukacyjne, które zainspirują dziecko i w ciekawy sposób zainteresują wspaniałością nauki. W ofercie znajdują się tak różnorodne przedmioty jak: ruchomy model Układu Słonecznego, silniczek napędzany drutem, teleskop Newtona, ręczny spektroskop, model diabelskiego młynu czy camera obscura. Wszystkie przedmioty wymagają montażu, co sprawia, że ich późniejsze użytkowanie jest dla dziecka dodatkowo satysfakcjonujące! Zamów modele Astomedia.

Zabawki CzuCzu

Zabwki CzuCzu skierowane są do najmłodszych dzieciaków: tych pomiędzy pierwszym a trzecim rokiem życia. To bardzo zróżnicowana oferta, dostosowana do różnych potrzeb. Zabawki te łączy kreatywne i edukacyjne podejście do zabawy. Przykładowo: w zestawie “biblioteczka malucha” znaleźć można cztery sympatyczne książeczki-harmonijki, opowiadające o owocach, warzywach, roślinach i zwierzętach. Dzięki zabawkom CzuCzu maluchy mogą poznać również cyfry i litery. Zamów Zabawki CzuCzu.

Klocki Marioinex

Klocki konstrukcyjne Marioinex pozwolą dziecku na swobodne układanie dowolnych kształtów i form, które pozwolą mu na niczym nieskrępowanie eksperymentowanie. Zamów klocki Marioinex.

Laboratorium w szufladzie. Książki PWN

To wyjątkowy cykl książek przeznaczonych dla osób ciekawych świata, pasjonatów, hobbystów… a przede wszystkim praktyków i eksperymentatorów. Czytelnicy znajdą w nich wiele inspiracji do doświadczeń i eksperymentów. Każda z książek cyklu jest bogato ilustrowana materiałami graficznymi i zdjęciami. Każdy poruszony temat zawiera wyczerpujący, praktyczny opis zjawiska, doświadczenia, przyrządu czy aktywności. Zamów Laboratorium w szufladzie.

Skoro już polecamy serię edukacyjną dla dzieci Laboratorium w szufladzie, to podkreślimy, iż warto zapoznać się z pozostałymi książkami PWN-u skierowanymi do dzieci. Wśród tytułów, na które warto zwrócić uwagę z okazji Dnia Dziecka, znajdują się takie publikacje edukacyjne jak „Co robi język za zębami”, „Dlaczego ryby nie toną?”, „Dlaczego gwiazdy migocą?” oraz „Dlaczego sztuka pełna jest golasów?”. Wszystkie tytuły skierowane są do młodych czytelników i odsłaniają przed nimi szereg interesujących zagadnień świata nauki i kultury.

Trójwymiarowe figurki Creatto

To dobry sposób, żeby spędzić czas z dzieckiem. Pomysł figurek Creatto jest prosty. Z wytrzymałych, plastikowych elementów tworzymy trójwymiarowe figurki, które są podświetlane od środka światełkami LED. Używając tego zestawu można stworzyć łosia, pawia, żuka lub drzewko na biżuterię. Wspaniała okazja na wspólną zabawę! Zamów trójwymiarowe figurki Creatto.

Archeokids

Archeologia w wydaniu, jakiego jeszcze nie było. „Archeokids” w angażujący i radosny sposób wprowadza dzieci w świat nauki. Książka dostarcza mnóstwo wiedzy i podpowiada, jak przeżywać przygody… we własnym domu. Wyrusz z dzieckiem w podróż dookoła świata, odkrywając najsłynniejsze odkrycia archeologiczne, takie jak Pompeje, Machu Picchu czy chińska Terakotowa Armia. Połącz przyjemne z pożytecznym. Ćwiczenia w „Archeokids” są miłe, proste i odstresowujące. Zamów „Archeokids”.

ARTYKUŁ SPONSOROWANY

1 Shares:
Może zainteresować Cię także