OSDW Azymut (Grupa PWN) wspiera 31 finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy! W tym roku orkiestra gra pod hasłem Żyj zdrowo w zdrowym świecie!. Zdaniem dystrybutora książek czytanie książek to dobry sposób, by dbać o siebie i swoje zdrowie. Zaprasza więc do swojego magazynu, w którym znajduje się 10 000 000 książek.

Magazyn firmy Azymut w Strykowie pod Łodzią to pozornie zwykła hurtownia – duża hala, wysokie regały, kartony z towarem, taśma do pakowania. Co nadaje mu wyjątkowości? Towar – są nim książki. Około 10 milionów egzemplarzy książek, które trafiają do tego  magazynu, wędrują z biurek i pulpitów pisarzy do notatników redaktorów i korektorów, ze szkicowników artystów na dyski grafików i do drukarni. W magazynie Azymutu odpoczywają i ruszają w dalszą podróż – do bibliotek i księgarń, gdzie czekają na czytelników!

Warto zagrać dla WOŚP i wygrać wizytę w magazynie Azymutu!

Dzięki aukcji Azymutu dla WOŚP jedna osoba, która jest prawdziwym miłośnikiem czytania, odwiedzi książki w ich literackim kurorcie i sprawdzi, jak wygląda dzień w jednym z największych magazynów dystrybuujących książki w Polsce.  Podczas oprowadzania pracownicy Azymutu zaprezentują, jak wygląda proces realizacji zamówienia dla klienta – całą drogę książki z magazynu do czytelnika. To świetna okazja do poznania kulisów rynku książki.

Zwycięzca aukcji wesprze działania WOŚP  – w tym roku zebrane środki zostaną przeznaczone na walkę z zakażeniami sepsą – oraz przeżyje Wyjątkową chwilę w magazynie książek Azymutu. Oczywiście, nie wyjdzie z książkowego raju z pustymi rękami – dystrybutor przygotował dla zwycięzcy aukcji pakiet książek ze swojej listy bestsellerów z 2022 roku. Razem gramy dla WOŚP!

Link do aukcji: TU LICYTUJ

0 Shares:
Może zainteresować Cię także