20 października ukaże się nowa książka Anny Bichalskiej. Kufer tajemnic to trzecia powieść o kobietach z Białych Brzegów, których historie łączą się tworząc niezwykłą mozaikę przeszłości i teraźniejszości. Publikujemy przedpremierowy fragment.

Anna Bichalska po raz kolejny zabiera czytelników do świata w którym dawne rodzinne tajemnice nie pozostają bez wpływu na współczesne losy bohaterki. Autorka maluje przed nami wyrazisty obraz pełnej niepokoju przedwojennej przeszłości i przekonuje, jak duży wpływ mogą mieć na naszą historię perypetie naszych przodków.

Magda mieszka w domu, który niegdyś należał do jej dziadków. Pewnego dnia podczas sprzątania strychu znajduje mały, zdobiony kufer. Kobieta przypomina sobie, że w dzieciństwie widziała już ten przedmiot – wtedy jej matka w pośpiechu chowała do niego pewne zdjęcie…Teraz Magda znajduje w środku zaadresowaną do siebie kopertę. List napisała do niej matka, która zmarła wiele lata temu. To dopiero początek tajemnic, na których trop trafiła młoda kobieta.

Kufer w przeszłości należał do kobiety o imieniu Stefania, która zaginęła w 1937 roku. Magda nigdy dotąd nie słyszała o tajemniczej kobiecie i nie wie, jaki związek mogła mieć ona z jej rodziną. Próbując odkryć zagadkową historię Stefanii, Magda wyrusza do Błękitnych Brzegów. Czy uda jej się trafić na ślad, który pomoże poznać losy zaginionej? Wkrótce okaże się, że to nie jedyna tajemnica, jaką Magda będzie musiała odkryć…

Przeczytaj fragment książki Anny Bichalskiej Kufer tajemnic (kliknij tutaj).

Anna Bichalska urodziła się w 1983 roku na Podlasiu. Obecnie mieszka w Ełku. Kocha zwierzęta i gitarowe brzmienia. Od dziecka uwielbia czytać książki, szczególnie klasykę baśni i grozy. Zadebiutowała powieścią Czarci most. Nakładem wydawnictwa HarperCollins ukazało się jej  Wzgórze Niezapominajek.

1 Shares:
Może zainteresować Cię także